Poliż E-commerce Event: Przyjdź i zacznij sprzedawać

Poliz Ecommerce Event Slider 2018.jpg

Możesz dopiero szukać pomysłu na sprzedaż, możesz też od niedawna sprzedawać – dla każdego znajdzie się coś przydatnego na naszym pierwszym branżowym evencie.

 

Poliż E-commerce powstał jako serwis „newsów i inspiracji” ze świata e-handlu. I inspiracje to właśnie główny pomysł na spotkanie pod szyldem Poliż E-commerce Event, które 28 maja organizujemy w Krakowie.

Chcemy inspirować was do działania i do sprzedawania – niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju swojego e-biznesu jesteście.

Jeden dopiero może szukać idealnego pomysłu na sklep internetowy, ktoś inny może sprzedawać już od roku, ale wciąż czegoś mu brakuje – do nich właśnie kierujemy naszą imprezę, na której w miłym towarzystwie i fajnym miejscu podpowiemy, na co uważać w sprzedaży online, jak wrzucić wyższy bieg i jak liczyć pierwsze zyski.

Oczywiście – najwięcej „mięsa” dostaną ci, którzy dopiero chcą wystartować ze swoim biznesem. Bo taki jest motyw przewodni spotkania. Zaproszeni na tę okazję prelegenci opowiedzą jak przetrwać prowadząc startup, jak połączyć studia, pracę i prowadzenie startupu i przy tym nie oszaleć (Konrad Pawlak, Mr Boar); co wybrać – etat czy własną firmę, i z czym to się wiąże w praktyce (Sebastian Kolisz, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości), a także – jak prowadzić sklep internetowy, żeby się to wszystkim opłacało (Łukasz Kozłowski, Shoper).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza na stronie eventu.

O szczegółach poinformujemy już w mejlach wysyłanych po rejestracji. Do zobaczenia!

Poliż Ecommerce