Mój sklep to moja pasja

"Skąd wziąłeś pomysł na sklep internetowy? Z życiowej pasji. Mam nadzieję, że każdy z was znajdzie w nim coś odpowiedniego dla siebie."

 

Pasja to jeden z najczęstszych powodów, które skłaniają ludzi do startu z e-sklepem. Jeśli wkładają w coś swoje serce, pracują nad daną rzeczą/dziedziną od lat, w końcu decydują się na niej zarobić. I przekonać do niej innych ludzi.

Pasja w dobrym rytmie

„Carmina Burana to prawdopodobnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych kompozycji w historii. Na pewno ją znasz. Nie każdy jednak wie, że jej autor – Carl Orff – opracował podstawy wychowania muzycznego dzieci. Instrumentarium Orffa to proste instrumenty perkusyjne: bębenki, tamburyna, grzechotki, kołatki, trójkąty i dzwonki, które bardzo szybko rozwijają muzyczną ekspresję dziecka. Tworzymy te instrumenty od ponad 20 lat – ręcznie, ze starannie dobranych materiałów” – piszą na swojej stronie założyciele sklepu StukIPuk.pl. Są zawodowymi muzykami i nauczycielami rytmiki, robione przez nich i sprzedawane w sieci instrumenty grały już w Pałacu Prezydenckim i programach muzycznych polskiej telewizji. Asortyment dostępny w StukIPuk.pl polecają również specjaliści od wychowania muzycznego. „Słychać je w przedszkolach i szkołach muzycznych w całej Polsce. Brzmią jak żadne inne” – przekonują autorzy. Żeby ich posłuchać, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk na stronie, ale oczywiście najlepiej brzmią one na żywo.

Źródło: StukIPuk.pl

Źródło: StukIPuk.pl

Pasja w wersji lux

„Pasja” – tak została nawet nazwana jedna ze stron informacyjnych w sklepie LuxYou.pl. A na niej jasny przekaz: „Nasz zespół pracuje nad państwa oczekiwaniami z ogromną dyscypliną i przede wszystkim pasją. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a nasze hasło to: jesteśmy dla klienta, a nie przeciwko niemu.”

Misją sklepu jest m.in. dostarczanie swoim odbiorcom codziennej dawki mody (skupionej wokół marki Chi Chi London) i wysoka jakość obsługi klienta. Że takie podejście działa widać choćby na innej podstronie sklepu – „Galeria klientek” – na której właścicielki sukienek haftowanych, weselnych, koronkowych i „do pracy” prezentują się w pełnej krasie.

Pasja szyta na miarę

Zamiłowanie i pasja do mody to też podstawa działalności Pracowni Dreams, która szyje i sprzedaje pod adresem Dreams.sklep.pl. „Mimo że na rynku działamy niedługo, posiadamy wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do szycia. Naszą pasją stało się tworzenie artykułów dziecięcych, aby powstawały kolorowe pokoiki dla naszych milusińskich. Ciekawe wzornictwo o atrakcyjnej kolorystyce sprawia, że podusie, kołderki i śpiworki są alternatywą dla masowej produkcji, najczęściej importowanej z Chin. Nasze produkty wykonujemy z pasją, dbając o wysokiej jakości bezpieczne materiały. Realizujemy również zamówienia indywidualne”. A jako dowód, że nie stoi za tym podejrzany handlarz, na stronie sklepu zza maszyny uśmiecha się do nas Barbara Drabik, właścicielka biznesu. I poleca tkaniny, poduszki, zabawki, nawet namioty tipi – co tylko rodzice i dziecko mogą sobie zamarzyć.

Pasja na cztery łapy

Fani czworonogów z kolei powinni udać się pod adres PsiaPasja.pl – Monika i Tomek Warszawa dobrze wiedzą, czego potrzebują wasze psy. „Wbrew nazwisku jesteśmy rodowitymi łodzianami” – piszą o sobie. „Pasjonujemy się kynologią, zwłaszcza łowiecką. Obydwoje jesteśmy członkami Polskiego Związku Łowieckiego i Komisji Kynologicznej przy Okręgowej Radzie Łowieckiej w Łodzi, gdzie zajmujemy się m.in. organizacją prób i konkursów pracy psów myśliwskich.

Gdy zaczęliśmy szkolić psy okazało się, że wcale nie jest łatwo zgromadzić potrzebne akcesoria. A kiedy już udało nam się odnaleźć ludzi i firmy produkujące przydatne sprzęty, postanowiliśmy ułatwić zadanie innym psiarzom. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom miłośników aktywnego spędzania czasu z czworonożnymi przyjaciółmi, założyliśmy sklep internetowy PsiaPasja.pl.” Drodzy psiarze, macie za co dziękować.

Źródło: Dreams.sklep.pl

Źródło: Dreams.sklep.pl

Pasja - odkryj ją w sobie

A co z tymi, którzy pasję dopiero próbują lub chcą odkryć w sobie? Może zainteresuje cię scrapbooking, art journaling, może szycie, lalkarstwo i pluszaki? Pod adresem SwiatPasji.pl, pasję można odkryć w sobie, przeglądając ofertę setek produktów i pomysłów na twórcze spędzanie czasu. „Sklep powstał z myślą o osobach twórczych i kreatywnych. Mamy nadzieję, że każdy z państwa znajdzie w nim coś odpowiedniego dla siebie” – piszą jego założyciele. Tu też bez pasji by się to nie udało. Teraz czas, żebyś ty też spróbował sprzedać swoją pasję innym ludziom. 

Poliż Ecommerce